דף הבית » יורדים בגדול

יורדים בגדול

  • קרן גלסנר

    זוכת העונה הרביעית של "לרדת בגדול", מספרת על החוויה הטיפולית שעברה אצל ד"ר בני מייליק: הגוף הוא כלי ביטוי חיצוני לתהליכים פנימיים שאנחנו עוברים, מעין חלון ראווה דרכו יכול להסתכל עליך העולם. כשאתה מזניח את המראה החיצוני שלך, אתה בעצם מעביר מסר שאינו משקף את מי שאתה מבפנים. כשאתה עובר תהליך כל כך משמעותי של שינוי כמו שאני עברתי, אתה רוצה ליהנות מהפירות של העבודה הקשה ואין דרך יותר מספקת מאשר לחוות חוויות חדשות אותן לא יכלת לחוות לפני. ד"ר מייליק סייע לי להשתחרר מהכבלים האחרונים שקשרו אותי לדמות קרן השמנה ולצאת לחופשי. היום אני מסוגלת בזכותו להסתכל על עצמי במראה ולאהוב את מה שאני רואה. ביום שבו התחלתי את תהליך השינוי חלמתי שאחתום אותו בניתוח עיצוב חיטוב הגוף. ד"ר מייליק הגשים לי את החלום ובענק. בזכות הטיפול המסור והמקצועי, התמיכה והליווי הצמוד של הצוות התפוגגו כל החששות, והיום - הגוף שלי נראה יותר טוב ממה שחלמתי אי פעם.

  • לארה מלר

    מכירים את הנטייה הזאת לדחות את מה שחשוב באמת לפעם אחרת?אני הייתי שם לפני שנה.בחורה בת 29, אשת קריירה, משכילה, מסתובבת בעולם בתחושה שרק רוצה לכבוש את היעד הבא, אבל שוקלת כמעט 120 קילו. מישהי שכבר עמדה לוותר לעצמה ולהשלים עם המצב הקיים. אחרי השינוי המשמעותי שעברתי, בו הורדתי 54 קילו ממשקל גופי, הרגשתי כי הבאתי את הגוף שלי למקום מאוזן ובריא, אך הרגשתי כי עליי לעבור תחנה נוספת בדרך - ניתוח לעיצוב הגוף שישפר משמעותית את דימוי הגוף שלי.בשלב שבו התגבשה ההחלטה לעבור את הניתוח, החל מסע איסוף האינפורמציה החיונית והנדרשת על ההליך, תוצאותיו והשלכותיו. היה ברור לי שמי שילווה אותי בתהליך לא יהיה רק הרופא שלי, אלא גם שותף מלא ליצירת הגוף והדימוי העצמי שלי. חיפשתי ברופא שלי דמות שמקנה ומשדרת סטנדרטים של מקצועיות בלתי מתפשרת, לצד חוזק פנימי, יציבות וחמימות אנושית.את ד"ר בני מייליק פגשתי לאחר שביקרתי במספר מרפאות מומחים בתחום. מעבר לניסיון העשיר, המומחיות והמקצועיות ששבו אותי, האינטליגנציה הרגשית והאנושיות שהפגין ברמה האישית חיזקו את תחושת הוודאות שלי – מצאתי את האדם האופטימלי שילווה את התהליך שלי !הבחירה בתהליך של יצירת שלמות אסתטית ע" כירורגיה פלסטית היא בחירה שמסייעת לנו בשלב הסופי של טקס הפרידה מתפיסת הגוף השמן בו חיינו, ומחזקת את המחויבות שלנו לשמירה על משקל תקין ואורח חיים בריא באופן תמידי.

  • מוטי חוטואשוילי

    לפני שבועיים בדיוק נכנסתי עם השיר "דרך לחיים" לחדר הניתוח, מביט לשמיים ופשוט מאושר.התחושה היתה כאילו הגעתי לפארק שעשועים! בתוך חדר הניתוח פגשתי את ד"ר בני מייליק, אותו אני מכנה "הקוסם הפלסטי", יחד עם צוות מדהים ומסור .הוא ניגש אליי ושאל: "אתה מוכן?" מעולם לא הרגשתי מוכן כל כך! כעבור שלוש שעות מסתיים לו הניתוח, בהצלחה יתרה. כשפקחתי את עיניי חיכה לי ד"ר מייליק, חייך אליי ואמר: "הכל מאחוריך, עברת את הניתוח בהצלחה!".