ענת מספרת על ניתוחים לעיצוב הגוף אצל ד"ר מייליק

"אלוהים שלי, רציתי שתדע, חלום שחלמתי בלילה במיטה. ובחלום חלמתי, מלאך משמיים בא אליי ואמר לי כך: שד"ר בני מייליק יעשה לי גוף מושלם!"

ואכן עשה. עושה. ויעשה.

מס' אחד בניתוחים לשיקום הגוף ופלסטיקה. לא היה ולא יהיה מנתח שכמותו. איש. אדם. רופא משכמו ומעלה. מאחלת לכל אחד ואחת להיות מנותח שלו! לא לחשוב פעמיים – היישר למרפאת ד"ר בני מייליק.

 

על השיקולים בבחירת מנתח פלסטי

לפני עשור ירדתי במשקל במהלך 3 שנים, בדיאטת כסאח, ספורט ועינוי, כ-50 ק"ג. כמובן שהעליתי הכל חזרה ויותר.

תמונה לפני ניתוחים לעיצוב הגוף אצל ד"ר מייליק

אך בגילאי ה- 30 העור איכשהו עדיין אלסטי.
החלטתי לעבור ניתוח הגדלת חזה. או כך חשבתי שזה נראה. פניתי לרופא שעבד באזור מגוריי, די מוכר. כמובן שטעיתי! הבטיח חזה מושלם, הבטיח שהכל יראה כמו בקטלוגים, או יותר נכון בתמונות של מיאמי ביץ'..
טוב, זה לא יצא כך. חוסר סימטריה משמעותי. ועוד ניתוח תיקון. ועוד תיקון בהרדמה מקומית. כמעט שנה של גיהנום. היה מאוד לא נעים להיתקל במצב לא נעים שכזה, לא איתו ולא עם צוות המרפאה שלו.
ושם את מגלה! אחרי.. אין למי לפנות.. אז התייאשתי. ונשארתי כך!

לפני 3.5 שנים שעליתי בקצב מסחרר ונראיתי ממש כמו קרוסלה, החלטתי לעבור ניתוח בריאטרי (טבעת). הכל עבד יופי. טפו טפו. מאוד מרוצה. שומרת על עצמי. יודעת מה מותר ומה אסור היטב! החלטתי בשעה טובה לעבור שינוי ושיקום לחיצוניות של הגוף. הלכתי לבצע תיקון לחזה. יצא בסדר, אצל רופא אחר. לא היסטרי. שם זה התחיל ונגמר!

מס' חודשים אחרי ביקרתי אצל חברה שסיפרה בלי סוף על רופא מדהים ושישנם סרטונים ביוטיוב שלו על ניתוחים פלסטיים לאחר ירידה משמעותית במשקל. כמובן שזה עורר את סקרנותי ברמות. הרי, אי אפשר ללכת ביומיום עם חגורת בטן ע"מ שהעור לא ימחא כפיים מעצמו מרוב שהוא נופל, או שלא אתחיל להתעופף מהמניפות של הידיים.

אז החלטתי להגיע לאחד וליחיד… לגדול מכולם… למקצועי מכולם… ולמבין מכולם…. ד"ר בנימין מייליק היקר, שלו אני חבה את בריאות נפשי ואת הסיבה שאני קמה בבוקר כל כך מאושרת. בפגישה הדברים היו מונחים מפיו בצורה ברורה, משמעותית, כנה, אמיתית לטוב ולרע. הסביר בהתחלה על כל ההשלכות, הכאבים, התוצאות ובעיקר על הציפיות!

טוב.. ברור לכם שזה יצא מעבר למושלם. בטן היקפית, עיצוב ישבן, זרועות.ושם בפגישה להבדיל אלפי הבדלות…

תמונה לאחר עיצוב ישבן וזרועות ומתיחת בטן

כשהסתכלתי והקשבתי לאיש הדגול הזה ידעתי שזה זה!! שאני בוטחת בכל מילה ובכל עצה שלו. שאני סומכת עליו שכשאני אשכב על שולחן הניתוחים הוא יעשה הכל שאצא בשלום ושאהיה מרוצה! וכך זה היה.

בינואר עוברת ניתוח ירכיים. שומרת על משקלי 63 ק"ג בשן ועין.. כדי שאשמע: "היי, אני שמח לראותך, שיהיה בהצלחה!"

ואני אומר: ד"ר בנימין מייליק, אני שמחה יותר. אני מאושרת יותר. בזכותך.

חשוב להאמין, לבטוח, להיות שלם, באדם אשר אתה מפקיד את גופך ונפשך לניתוחים שכאלו, ולדעת שיש צוות מהימן שעומד מאחורי זה ותמיד יהיה בשבילך גם אחרי. גוף בריא = נפש בריאה.

ולך ד"ר בני מייליק היקר תמיד אוקיר תודה.

כל מה שאומר אף פעם לא יספיק.

* חלקים מן העדות פורסמו לראשונה בקבוצת הפייסבוק "הבמה המרכזית לניתוחי עיצוב הגוף ושמירת תוצאתם".