מטופלים מספרים אודות הרמת חזה ומתיחת פלג גוף עליון – חנה

"תמיד התייחסתי לניתוחים פלסטיים כאל סוג של יוהרה, מותרות. היום אני מאושרת שעשיתי את זה. חשוב לי שאנשים יבינו שאם משהו בגופם מפריע להם, והם אינם מרוצים, שפשוט ילכו על זה ויטפלו, כי אין כמו הרגשה אישית טובה"

בהמשך לירידה של למעלה מ- 60 ק"ג ממשקל גופה, סבלה חנה  מעודפי עור רפויים ומדולדלים, שהיה צורך להסיר. "מתחילת התהליך ידעתי שאצטרך את הניתוח לתיקון-שיפוץ כללי, מאחר ובירידה כל כך משמעותית במשקל, גם התעמלות לא מספיקה כדי לעצב את הגוף." חנה  עברה שני ניתוחים: מתיחת פלג גוף תחתון (בטן וירכיים פנימיות) וניתוח להרמת השדיים (ללא הגדלה). חנה ירדה ממידת בגדים 52, למידה 38-40. נפטרתי מכל האוהלים הענקיים, היא אומרת בסיפוק. שמרתי לי רק זוג ג'ינס אחד במידה 52, כמעין 'דגל אדום' למה שהיה ונגמר.

הגעתי לד"ר מייליק לאחר שפניתי למספר מנתחים אחרים, בעקבות המלצה חמה של המנתחת שאצלה עברתי את ניתוח ההרזיה. היא מאד המליצה על ד"ר מייליק, ואמרה כי הוא פשוט מעולה בתחום זה, של ניתוחים פלסטיים לאחר ירידה משמעותית במשקל. ד"ר מייליק פשוט אדם מקסים, וכל צוות המרפאה מדהים.

לפני הניתוחים, קיבלתי את כל ההסברים הנחוצים, כדי שאחוש ביטחון מלא. תמיד התייחסתי לניתוחים פלסטיים כאל סוג של יוהרה, מעין מותרות. היום אני מאושרת שעשיתי את זה. חשוב לי להדגיש כי גם אם אדם רזה אינו מרוצה ממשהו בגופו, ומשהו מפריע לו, חשוב שילך על זה ויטפל, כי אין כמו הרגשה טובה. זה הכי חשוב.

לשמחתי, המשפחה שלי מאד תמכה בי לאורך הדרך, והיום, כולם מרוצים מאד מהתוצאות. בארוע משפחתי שהשתתפתי בו לא מזמן, אנשים שלא ראו אותי כשנתיים, ממש לא זיהו אותי. אני מרגישה ממש נהדר. בכלל, היה לי מזל גדול, כי שני הניתוחים האלו הספיקו, ולא הייתי צריכה לטפל גם בפנים ובזרועות.

"לא יכולתי לחיות עם העור המדולדל, היא מסכמת, עכשיו הכל נהדר. המצב מדהים, והעור שלי מתאחה בצורה נהדרת. ד"ר מייליק אומר שמזמן לא ראה איחוי כל כך מוצלח של העור, כמו במקרה שלי, אז בכלל אני ברת מזל. אני מודה לכל צוות המרפאה מקרב לב, ומפנה אליהם חברים וקרובים שמתעניינים בניתוח פלסטי."