תוצאות ניתוח הסרת עודפי עור – ענבל

לרגל החג המשמח הזה, רציתי לשתף אתכם במכתב התודה שכתבתי לדר' בני מייליק שעשה עבודה מדהימה! בחצי השנה האחרונה עברתי 3 ניתוחים פלסטיים להסרת עודפי עור אותם ביצע האמן, דר' מייליק בבה"ח איכילוב. גם אני מרגישה שהשנה סגרתי מעגל.

אחרי ירידה היסטרית במשקל, נכנסתי להליך ניתוחים כדי להשלים את ההליך הזה-ולצאת לחירות פיזית ונפשית. תודה על הכל. קיבלתי חיים חדשים,מעניינים, מדהימים, מלאים ומשביעים-והכל בזכותו.

תודה לכל צוות ביה"ח איכילוב ולמחלקה הכירורגית פלסטית- תודה לגילי, למאיה, לסמדר, לאנג'לה וכל שאר האחיות והצוות המדהים שעושים עבודת קודש והכל בארהב ובחיוך, תודה לדר' צח המתוק ותודה לאהוב ליבי, דר' איהאב מדאח המתוק החכם והמקסים ודר' בני מייליק שעשו עבודה מדהימה!!! תודה על הכל! אתם תותחים אמיתיים! תודה לבית החולים איכילוב! לכבוד הוא לי להכיר את כולכם!

"לדר' מייליק היקר,
תודה רבה

לאחר ירידה משמעותית במשקלי (מעל 60 ק"ג) נותרתי עם עודפי עור, שומן ובשר משמעותיים בבטני,בידיי, בשדיי ובירכיי.

חרף השמחה שבהשלת ק"ג כה רבים, התברר לי במהרה שעלי לטפל בעודפים אלו על מנת להשלים את הליך ההרזיה כולו, ולא, אשאר שוב כלואה בגוף שלא אליו פיללתי. על כן, ועל מנת להשיג את התוצאה הטובה, האיכותית והיפה ביותר, יצאתי לחפש את הטוב שבמנתחים הפלסטיים.

ראיתי במו עיניי תוצאות ניתוחים שכאלו ובמהרה הבנתי שאתה, דר' מייליק, האחראי לתוצאות המקסימות הללו ולמעשה ניתן להגדירך "רופא פסל", אמן של ממש. כך התחלנו בתהליך תכנון הניתוחים וככל שהתהליך התקדם התגלו בפני עוד ועוד מתכונותיך הנפלאות.

הנך אדם. אדם חם ואוהב בריות, בעל חוש הומור יוצא מן הכלל, אדיב, עדין, איש אשכולות. ברגעי החשופים ביותר כמנותחת גילית הבנה ותמיד יצרת אווירה כה מכובדת אך גם טבעית וכייפית.
צוות בית החולים אף הוא כה מכבד ומעריץ אותך על היותך מי שאתה וכך גם מטופלים אחרים שלך, איתם נפגשתי במרפאה.

אני רוצה להודות לך על התוצאות הנפלאות אותן השגת במסגרת ניתוחי, הכל בזכות הידע הרב שלך, הידיים, ידי האמן שלך, האיכפתיות שבך, והזמן האינסופי אותו אתה מוכן להשקיע לקבלת תוצאות אלו.
תודה אגב על יצירת הטבור הכי מתוק בעולם ועל החזה העומד איתן ללא כל צורך בחזיה, תודה לך על הבטן השטוחה שאיני מפסיקה ללטפה ותודה לך על כך שהפתעת אותי לחלוטין בתהליך שאינו כואב!!!
תודה לך על שתמיד התעניינת, בדקת, והיית זמין לכל שאלה ובקשה.

אני רוצה בהזדמנות זו להודות גם לאהובה אישתך שעודדה ותמכה בתהליך מהיום הראשון.

לכבוד הוא לי שנתמזל מזלי להכירכם,
לכבוד הוא לי שאתה שניתחת אותי ופיסלת את גופי.
אוהבת אתכם!
ושוב….תודה רבה על הכל!

באהבה,
עו"ד רייכברג ענבל"