המלצות מטופלים אודות מתיחת בטן וירכיים – אבי

"ניתוחים פלסטיים לאחר ירידה משמעותית במשקל הם ללא ספק תחום ההתמחות של ד"ר מייליק," אומר אבי, שנותח לאחרונה לאחר ירידה משמעותית במשקל.
לפני כשלושה חודשים, עבר אבי, בן 41, מחיפה, ניתוח מתיחת בטן וירכיים בעקבות ירידה משמעותית מאד במשקל. למעשה, הוא מפרט, אלו הם שני ניתוחים בו זמנית, ולכן זה יותר קשה מניתוחים נפרדים. אך זהו בדיוק תחום ההתמחות של ד"ר מייליק."

אני מרגיש שעברתי את הניתוח בצורה טובה יותר מכל מה שקראתי בספרות ובאינטרנט. עברתי את זה הכי בקלות שאפשר, על הצד הטוב ביותר. יש לי רק מילים טובות לאמר.

מבחינת ההרגשה, הירידה במשקל, ועכשיו הניתוח, עשו הבדל של יום ולילה בהרגשתי הכללית.

תוצאות הניתוח טבעיות עד כדי כך, שהסביבה כלל לא ערה לכך שאבי עבר את הניתוח. את הצלקות בירכיים יש צורך לחפש, אם רוצים למצוא. הצלקות בבטן נסתרות תחת בגד הים, ואינן מפריעות. יחד עם זאת, מדגיש אבי, הצלקות דורשות טיפול. "זהו עיסוק משעמם אך הכרחי, כדי להשיג תוצאות מקסימליות להקטנת הצלקות."

אבי פנה אל ד"ר מייליק לאחר חיפוש רציני ומעמיק בקרב הקהילה הרפואית בתחום. "חיפשתי מידע ממקור אמין, הוא מסביר, רצוי מרופא כירורג או פלסטיקאי אחר. שוחחתי עם 3 פלסטיקאים.

ד"ר מייליק ללא ספק היה האמין ביותר, ובעל ההמלצות החמות ביותר לביצוע הניתוח המסוים הזה. ניתוחים פלסטיים לאחר ירידה משמעותית במשקל הם ללא ספק תחום ההתמחות של ד"ר מייליק.

לפני הניתוח, קיבל אבי את הסברים מתאימים לגבי הניתוח, והליך ההתאוששות. "הייתי מאד מרוצה מהיחס האישי. סך הכל, הניתוח נתפס אצלי כחוויה חיובית. כמעט ולא הצטרכתי את משככי הכאב אשר היו לי מותרים.

ההתאוששות היתה קלה מאד, הרבה יותר קלה ממה ששמעתי ממנותחים שעברו אותו ניתוח. התכוננתי לחוויה הרבה יותר כואבת, אך היתה לי חוויה טובה. אם הייתי צריך, לא הייתי מהסס לפנות שוב לד"ר מייליק לבצע ניתוחים נוספים בתחום התמחותו."