מטופלים מספרים אודות ניתוח מתיחת בטן- שלומית

"מלאך, פשוט מלאך". כך מתארת שלומית, בת 49 מאזור ת"א-יפו, את ד"ר בני מייליק, אצלו עברה ניתוח מתיחת בטן.

לאחר שעברה ארבעה ניתוחים קיסריים, החליטה שלומית לעבור את הניתוח למתיחת הבטן. "היה לי ממש 'טוסיק' בבטן, היא אומרת, והיה צורך להסיר עודפי עור ולמתוח. רציתי לשפר את מראה הבטן. אלא שאז הסתבר לי שיש לי גם שברים שדרשו טיפול. ד"ר מייליק טיפל בשברים 'על הדרך', במהלך הניתוח, כדי שלא אצטרך עוד ניתוחים אחרים.

לפני שהגעתי לד"ר מייליק עברתי דרך כמה רופאים. כולם אמרו לי שאין בעיה, ואפשר לעשות את הניתוח. אני בטוחה שהייתי מתה אצלם מהסיבוכים, כי אף אחד בכלל לא התייחס לבעיית השברים.

עברתי כבר 6 ניתוחים בחיי. זהו הניתוח הראשון שעברתי בחיי ללא זיהומים ודלקות. בכל הניתוחים הקודמים הסתבכתי ונשארתי בבתי חולים כחודשיים אחרי כל ניתוח, בגלל זיהומים. הפעם יצאתי כמו מלכה! יצאתי כמו גדולה, כאילו כלום. היה מדהים. בכלל לא נשארו לי צלקות שרואים היום. אנשים רואים את הבטן שלי ולא מאמינים. כשאני הולכת לים, כולם משתגעים. אני מרשה לעצמי חולצות בטן, בגדי ים חושפניים. יש לי בטן כמו של נערה בת שמונה-עשרה.

קשה לעצור את שטף המילים החמות שמרעיפה שלומית על ד"ר מייליק. "ד"ר מייליק הוא פשוט מלאך! איזה בן אדם! איזה יחס! הגעתי אליו דרך שמועות, וסמכתי על תחושות הבטן שלי. אין עליו…בכלל לא פחדתי לקראת הניתוח. ידעתי באיזה ידיים אני נמצאת. כל צוות הקליניקה מדהים ומקסים – אין אנשים כאלה בעולם. עד היום, בכל חג, אני שולחת להם כרטיסי ברכה. ד"ר מייליק הגשים לי חלום, ואני מרגישה שנולדתי מחדש!

אחרי הניתוח שלי, עשר מבנות משפחתי עשו אצל ד"ר מייליק ניתוחים. אחותי עשתה שבועיים אחרי. כל מי ששנים רצתה לעבור ניתוח ופחדה, כולן רצו. הן ראו את הרופא ואת התוצאות, ורצו גם! אין, אין על ד"ר מייליק. הרבה אנשים עושים ניתוחים, אבל דבר כזה, לא רואים! ד"ר מייליק הוא פשוט מלאך!!!